KONST / Litografier / Färglitografi 11535164
nr 1153 5164
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, 1984, signerad och numrerad 7/150, motivet: 44x59
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 december 2017
kl 20:42:15
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas